Folke Ohlsson

(Sverige)
Folke Ohlsson
(Sverige)

FOLKE OHLSSON, fåtölj, ur serien "Monterey/5-162", Bodafors, daterad 1961.

Stomme av teak. Lösa plymåer i rygg och sits. Märkt. Sitthöjd ca 42 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
4 200
366
383
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
20 jul 2018 19:43
4 200 SEK
15 jul 2018 0:04
4 000 SEK
14 jul 2018 9:48
3 200 SEK
14 jul 2018 8:09
3 000 SEK
13 jul 2018 17:35
2 200 SEK
13 jul 2018 16:59
2 000 SEK
13 jul 2018 13:58
1 100 SEK
13 jul 2018 12:22
1 000 SEK