Hans Eklund – konstkritiker och konstälskare

7 föremål
EINAR LYNGE-AHLBERG, akvarell, signerad.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS-GUNNAR NORDSTRÖM, Collage.
Klubbat pris
9 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SVEN X:ET ERIXSON, gouache, signerad och daterad -26.
Klubbat pris
27 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON, olja på duk, signerad och daterad -63.
Klubbat pris
7 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
5 303 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIRI DERKERT, blyertsteckning.
Klubbat pris
5 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK