Lars-Yngve Johanssons Samling – onlineauktion

Bukowskis har äran att bjuda in till online-auktionen efter Lars-Yngve Johansson – en av landets mest folkkära antikprofiler. Denna högst personliga och eklektiska samling spänner över klassiskt 1600-tal till det ohämmade 1970-talet. Se även den unika samlingen av argent haché, 1700-talets bortglömda försilvrade föremål som var hans stora passion. Läs mer om samlingen här >
Onlineauktion avslut 13–14 mars.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

70. Stig Lindberg, vas, stengods, Gustavsbergs studio 1961.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK