JOHAN WAHLSTRÖM, såsskålar på fat, silver. Jönköping, 1842-1850.

Fat med kantbård. Diameter på fat 17,5 cm. Totalvikt 632 gram.

Slitage, bucklor, repor. Fat med gravyr.

Utropspris
4 000 SEK