1139960
TEKANNA, tenn, Fein Blok Zinn 1800, Tyskland.

Rund form. Ledad hänkel med trähandtag. Höjd ca 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor.

Slutpris
600
57
64
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
10 jul 14:59
600 SEK
10 jul 14:56
550 SEK
9 jul 2:34
500 SEK
9 jul 2:34
500 SEK
7 jul 11:39
450 SEK