David Rosén

(Sverige)
David Rosén
(Sverige)

DAVID ROSÉN, bord, "Berga", Nordiska Kompaniet 1940-tal.

Målad furu. Kopplad benställning. Längd 120. Bredd 63. Höjd 66,5 cm.

Senare målning. Smärre slitage. Torrsprickor.

1 000
91
97
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
25 maj 2019 11:07
1 000 SEK
24 maj 2019 23:49
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

652. Pehr Hilleström, Pehr Hilleström, Stilleben med köttstycke, terrin, bröd och skål med krusbär och röda vinbär.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
42 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK