SKRIN 2 st samt SVEPASK 17/1800-tal

Bemålade, svepasken märkt JGD 1787, längd 37, höjs 17 cm, ask med metallskoning, längd 36, bredd 38 höjd 18 cm, ask bemålad märkt MSD, längd 36, bredd 34, höjd 21 cm

Åldersrelaterat slitage. Några med delvis enare målning. Repor. Nagg. Märken. Fläckar. Färgbortfall.

Klubbat pris
4 000
353
368
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
7 aug 2019 22:02
4 000 SEK
8
7 aug 2019 22:02
4 000 SEK
7 aug 2019 21:59
3 800 SEK
8
7 aug 2019 21:59
3 600 SEK
7 aug 2019 21:59
3 500 SEK
8
7 aug 2019 21:59
3 200 SEK
7 aug 2019 21:56
3 000 SEK
8
7 aug 2019 21:56
2 800 SEK
8
7 aug 2019 21:56
2 700 SEK
7 aug 2019 21:56
2 500 SEK
8
7 aug 2019 21:56
2 500 SEK
7 aug 2019 21:54
2 200 SEK
7 aug 2019 21:54
2 000 SEK
7 aug 2019 21:54
2 000 SEK
7 aug 2019 6:39
1 400 SEK
7 aug 2019 6:39
1 300 SEK
6 aug 2019 17:24
1 100 SEK
6 aug 2019 17:24
1 000 SEK
5 aug 2019 11:22
950 SEK
31 jul 2019 22:12
900 SEK
31 jul 2019 22:12
850 SEK
31 jul 2019 20:15
800 SEK
31 jul 2019 10:58
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13