Design Övrigt
1149375
Gunnar Cyrén
(1931-2013)

GUNNAR CYRÉN, figuriner 2 st, pläterad metall, Dansk Designs.

Nickelpläterad ko, Kina, höjd 5 cm,
Silverpläterad älg, Japan, höjd 7,5 cm,

I originalaskar.

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK