1163283
Empire
(1810-1840)

APPLIQUER, ett par, Empire, tidigt 1800-tal.

Appliquer av förgylld brons, för tre ljus vardera. 32 x 25 cm vardera.

Slitage. Smärre lagningar.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
6 201
583
657
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
10
15 jun 16:23
6 201 SEK
15 jun 16:23
6 105 SEK
10
15 jun 16:21
5 900 SEK
9
15 jun 16:20
5 700 SEK
15 jun 16:20
5 600 SEK