1149574
Per Hasselberg
(1850-1894)

PER HASSELBERG, skulptur, alabaster, signerad.

"Grodan". Höjd 21 cm.

Nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V19

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

7 900
752
847
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (23 bud)
17 jul 18:17
7 900 SEK
16 jul 0:04
7 500 SEK
15 jul 10:59
7 300 SEK
13 jul 20:56
7 100 SEK
13 jul 15:45
6 900 SEK