Bestående av;
1 kaffekanna, modellnr 1202, höjd 29 cm,
1 sockerskål, modellnr 1113,
1 gräddkanna, modellnr 1032,
1 bricka, modellnr 1195,
1 par ljusstakar, modellnr 1138,
1 skål på fot, modellnr 1023,
1 fat, modellnr 1098,
11 kaffekoppar och 12 fat, modellnr 1035 (en nagg),
12 assietter, modellnr 1087.
Obetydligt ytslitage. Obetydligt nagg.