SERVERINGSBORD, ett par, glas och mässing, 1900-talets andra hälft.

Ett par serveringsbord med stommar av mässing, två hyllplan av glas. På hjul. Längd 40, bredd 40, höjd 60 cm vardera.

Slitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK