Inred sommarhuset

3 föremål
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD / BÄNK, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets slut.
KLAFFBORD, 1800-talets slut.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK