Konst Contemporary
1177110
Tracey Emin
(Född 1963)
Tracey emin, serigrafi tryckt på tyg med broderi, 2009, signerad och numrerad 164/200.

TRACEY EMIN, serigrafi tryckt på tyg med broderi, 2009, signerad och numrerad 164/200

"Hades Hades Hades". 41 x 53 cm. Utgiven av Counter Editions, London.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T21
Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
6 000
557
619
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
12 okt 19:46
6 000 SEK
11 okt 0:35
4 700 SEK
9 okt 11:30
4 500 SEK
8 okt 20:21
4 000 SEK
8 okt 20:21
3 000 SEK