Möbler Bord
1183497
MATBORD, tillskrivet John Mcguire, 1970-tal.
Matbord, tillskrivet john mcguire, 1970-tal.

Glas och bambu. Diameter ca 122, höjd ca 75 cm.

Bruksslitage.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Slutpris
2 501
235
260
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
20 nov 20:01
2 501 SEK
20 nov 20:01
2 500 SEK
20 nov 19:59
2 200 SEK
20 nov 19:59
2 000 SEK
20 nov 19:59
2 000 SEK