Anthony Grolman

(Nederländerna, 1843-1926)
Anthony Grolman
(Nederländerna, 1843-1926)

ANTHONY GROLMAN, akvarell, signerad Anth. Grolman fec [fecit].

Landskap. 35 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram. Fläckar.

Proveniens

Privat samling.

Utropspris
3 000 SEK