1 briljantslipad diamant 1.82 ct enligt gravyr, + 26 små diamanter. Storlek ca 17.25/54. Vikt ca 8 gram. Stämplad MEG, Stockholm 2002.
Kvalitet ca Y p1
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.