Bestående av: 11 kaffekoppar med fat Kaffekanna Mjölkkanna Sockerskål Kakfat diam 17 cm
Bruksskick.Sockerskålens lock med nagg och spricka.1 kaffefat medföljer.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10