VICO MAGISTRETTI, fåtölj, "Maralunga" för Cassina Italien 1900-talets senare del.
Fåtölj sitthöjd 36 cm, bredd 110 cm, djup ca 90 cm.
Ställvis omfattande slitage. Fläckar. Repor. Märken. Hål
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10