1131335
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002)
Bertram schmiterlÖw, olja på duk, signerad.

BERTRAM SCHMITERLÖW, olja på duk, signerad.

"Jujuy". Utförd 1990. Duk 50 x 62 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T217

Patrik Reuterswärd & Bertram Schmiterlöw, "Bertram Schmiterlöw - Från mina två världar", 1998, avbildad helsida i färg sid 108.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 000
185
204
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
9 okt 11:13
2 000 SEK
5 okt 13:49
1 000 SEK