TORBJÖRN CALVERO, fotografi av Rolling Stones signerad Calvero a tergo.
Cibachrome, bildyta 27 x 40 cm. Bladstorlek 30,5 x 45,5 cm. Oramad.
Obetydliga ytliga repor på bildytan.
Obetydligt mjukt hanteringsveck i bildens övre del synligt i släpljus.
Obetydligt hanteringsveck i marginalen.