ANNE-MARIE NORDIN, skulptur i järn, gips och vax, signerad.
Signerad AN. Höjd 122 cm.
Ytsmuts. Obetydligt slitage.
Proveniens
Samling Bengt Julin. Bukowski auktioner, Moderna auktionen 555, maj 2010.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK