ÖRHÄNGEN, ett par 18K guld, 4 Söderhavspärlor och briljanter
18K guld. Briljanter totalt ca 0,30 ct. Med två par påhängen, kan bäras med endast briljanter. GVR, Gratchev, Valter. GR-stämplade. Påhängen längd ca 1,5 - 2 cm. Totalvikt 15 gram.
Bruksskick
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.