OSCAR KLEINEH, akvareller, 3 st, signerade Narva 12 juni 73, Vitre 1/8-69 och Narva.
Landskap från Narva och Vitre. Bildstorlek 20x32 cm.
Ej examinerad ur ram.
Amos Andersons Konstmuseum 2002.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10