Ett par bokhyllor av Josef Frank fanerade med mahogny. Tre flyttbara hyllplan vardera. Bredd 100, djup 29, höjd 118 cm vardera
Öppettider vardagar kl.11-18, lördag kl. 11-16.
Utlämning av föremål efter avslutad auktion sker på Västberga allé 3.
Smärre slitage. Blekt.