1234125
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tusch och färg på papper. Japan, sent 1800-tal.
Oidentifierad konstnÄr, tusch och färg på papper. japan, sent 1800-tal.

Motiv av eleganta figurer i palatsmiljö. Mått med ram 61 x 33 cm.

Ej examinerad ur ram. Krackelyr, fläckar, blekt. Veck.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
6 000 SEK