Ljusstakar, ett par, silver, icke identifierad mästarstämpel, Sheffield 1781.

Nedåt avsmalnade skaft med kanellyrer, på rund fot med svängda lnäckar. Crest. Fyllda. Höjd 30 cm.

Lätt slitage, små bucklor.

Utropspris
20 000 SEK