1247647
NATTDUKSBORD, ett par, lackerat trä, 1900-tal.
Nattduksbord, ett par, lackerat trä, 1900-tal.

En med lådor en med hyllor. Beslag i mässing, nycklar medföljer. Höjd 72 cm. Djup 45 cm. Bredd 31,5 cm.

En låda saknas. Renoverade. Slitage. Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 800
272
324
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
2 aug 19:00
2 800 SEK
2 aug 16:36
2 600 SEK
2 aug 16:36
2 500 SEK
26 jul 15:15
2 000 SEK
26 jul 12:57
1 500 SEK