Pottskåp fanerat med mahogny. En dörr, en låda. Beslag av mässing. Skiva av marmor. Bredd 50, djup 34, höjd 75 cm.
Senare beslag. Slitage. Skivan med nagg. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10