1256641
GOLVVASER 2 st Kina 1800-tal porslin
Golvvaser 2 st kina 1800-tal porslin.

Dekor i underglasyrblått av antikviteter samt figurer i trädgård, höjd 43-60 cm

Bruksslitage. Glasyrmistor. Lagning. Nötta kanter.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z11
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)