Torsten Esbjörnsson, olja på pannå, signerad och daterad a tergo, T-burg New York USA 1982-83. Löderup 1984.
20,5x5 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK