Backant. Signerad Gebrüder Micheli Berlin. Höjd 89 cm (med lös träbas 93,5 cm).
Ytsmuts. Lagningar. Sprickor i basen. Stötmärken. Skrapmärken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10