Konst Skulptur
1314092

Skulptur, gips. Signerad. Höjd 89 cm.

Skulptur, gips. signerad. höjd 89 cm.

Backant. Signerad Gebrüder Micheli Berlin. Höjd 89 cm (med lös träbas 93,5 cm).

Ytsmuts. Lagningar. Sprickor i basen. Stötmärken. Skrapmärken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N3
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Specialist skulptur och äldre måleri
+46 (0)709 17 99 93

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
2 dagar 1 timme
2 000
196
234
Utropspris
5 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
31 jul 0:26
2 000 SEK
31 jul 0:26
1 700 SEK
30 jul 23:41
1 600 SEK
27 jul 17:38
1 500 SEK