Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Rak fällbar klädd skrivskiva. Inredning med lådor. Skiva av svart marmor. Bredd 100, djup 43, höjd 140 cm. Nyckel finns.
Torrsprickor. Nagg. Slitage. Skador. Klaffen håller inte uppe.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.