Konst Modern svensk konst
1320671

Ingegerd Möller

(Sverige, 1928-2018)
Ingegerd möller, blandteknik och kollage i plexi. signerad.

Ingegerd Möller, blandteknik och kollage i plexi. Signerad.

Kollage med Linné. 45 x 45 cm.

Ej examinerad ur plexi.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T336
Proveniens

Konstnären kvarlåtenskap.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK