LARS NORÉN – TING

13 föremål
Jonas Bohlin, takarmatur, "Galax", Örsjö Industri AB, 1999.
Klubbat pris
10 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, industridesign, samtida produktion.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, industridesign, 1900-tal.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tove Adman och Hans Edblad, taklampa, Fafner, Sverige.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
800 SEK
Klubbat pris
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Tove Adman, taklampa, "Edison", Fafner.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
500 SEK
Lampskärm/taklampa, förzinkad kopparplåt, 1900-tal.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa, lackerad metall, industridesign, 1900-tal.
Klubbat pris
15 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
11 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Parex, lampa, industridesign, 1900-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Taklampa, industridesign, 1900-talets början.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

107. Patrick Nordström, tillskriven, urna med lock och mynning av patinerad brons, Royal Copenhagen, Danmark ca 1900.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
22 000

ditt bud
Fair warning
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Fair warning
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK