Delvis förgylld. Konande, med vågband och graverad dekor av rocailler med blommor. Höjd 22,5 cm. Vikt 499 g.
Smärre slitage. Bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10