Konst Modern svensk konst
1326705

Georg Pauli

(Sverige, 1855-1935)
Georg pauli, olja på duk, signerad och daterad -31.

Georg Pauli, olja på duk, signerad och daterad -31.

Kvinnor i landskap. 101 x 90 cm.

Fläckar. Repor. Tryckskada.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T5
Proveniens

Tidigare i Villa Paulis samlingar.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 200
217
254
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
19 sep 10:48
2 200 SEK
19 sep 9:00
2 000 SEK
19 sep 0:06
1 400 SEK
18 sep 22:51
1 300 SEK
17 sep 14:05
1 100 SEK