1346880

Liisa Vitali

(Finland, 1918-1987)
Liisa vitali, armband silver "gardenia".

Liisa Vitali, Armband silver "Gardenia"

bredd 25 mm, längd ca 22 cm, vikt 48 g. Med finska stämplar samt svensk importstämpel.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Utropspris
3 000 SEK