Konst Modern svensk konst
1359112

Anna Sjödahl

(Sverige, 1934-2001)
Anna sjödahl, olja på duk, signerad a.s. och daterad 1977,

Anna Sjödahl, olja på duk, signerad A.S. och daterad 1977,

"I dagrummet". 105 x 135 cm.

God kondition, något sliten längs ramkanten.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13
Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

12 270
1 194
1 348
Utropspris
20 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
22 nov 22:36
12 270 SEK