Patrik Andersson, fotografi signerad och numrerad 2/25 a tergo.
"Kate Moss, kontaktkarta", 1992.
Archival pigment print 120 x 90 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Linkimage Art Edition, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
21 000 SEK