Katja Kremenic, fotografi signerad och numrerad 1/9.
"Bananza #9", 2013. Total upplaga 1/9 + 2 AP. Certifikat medföljer. Inkjet print på arkivbeständigt papper, bildyta 40 x 60 cm.
Ej examinerad ur ram. God kondition.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK