Stor skål med rester av grå originalfärg. Bomärke IIS. Profilerad kant och fotring. Diameter 36 cm.
Torksprickor, gammal lagning, Slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10