Elli Hemberg, relief, trä, ben och kork, signerad.
"Epitafium över en gammal råbock". Utförd 1984. 34 x 25 cm.
Proveniens
Galleri Bleue, Stockholm. Ingemar Dahlbergs samling
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK