Tore Nilsson

(Sverige, Född 1939)
Tore Nilsson, olja på pannå signerad och daterad 05.

Tore Nilsson, olja på pannå signerad och daterad 05

"Mars", 149x61 cm

Märken. Repor. Färgbortfall. Avnött.

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
3 000 SEK