Summer Edit

Från Josef Frank till Mats Theselius – inred med föremål från Bukowskis Online only auktioner. Förhöj din omgivning och bjud på objekt med varierande form, färg och uttryck.

52 föremål
Byrå 1940-tal.
Byrå 1940-tal.

Utropspris
3 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
Pall, 1900-talets mitt.

Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1940-tal.
Soffa 1940-tal.

Utropspris
8 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

933. Henri Matisse, "Pour Versailles", ur "La Pompadour".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
35 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK