Mahognyfanérat skåp med dubbla skåpdörrar klädda med konstnäder och dekorerade med pärlspik. Hyllor och lådor bakom dörrarna. Spår av en etikett. Bredd 100, djup 38, höjd 117 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage och fanerskador. Fanerlagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.