36B
183242

BORD

Utropspris
80 EUR
880 SEK
84 USD
Klubbat pris
80 EUR
BORD

Mahogny fanerat, sniderier. Biedermeierstil. Höjd 79cm.

Skador.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?