344
229999

Niels O. Möller

(Tyskland, Född 1920)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 600 - 17 000 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 600 EUR

Niels O. Möller
(Tyskland, Född 1920)

MÖBLEMANG 1+8

Bord och 8 st. stolar.Teakfanerade, sitsar i blått ylletyg. JL Möller, Danmark 1950/60-tal. Stolarnas höjd 77 cm, bordets längd 177,5 cm, bredd 106 cm, två tilläggsskivor bredd 56 cm/st.