138
233774

Alexandra Frostrerus-Såltin

(Finland, 1837-1916)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 17 000 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
Alexandra Frostrerus-Såltin
(Finland, 1837-1916)

ALEXANDRA FROSTERUS-SÅLTINS SOMMARVILLA.

Sign. -89. Olja på skiva, 23x34 cm.

Tikanojas Konsthem 2006.